Головна    Великобілозерська територіальна громада

Великобілозерська територіальна громада

Інвестиційний паспорт Великобілозерської об'єднаної територіальної громади Запорізької області. Інформація про ресурси, економіку, інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки
Інвестиційний паспорт Великобілозерської громади 2017<
 
   ЗАВАНТАЖИТИ ПАСПОРТ

 
Інвестиційний паспорт Великобілозерської громади 2018
 
   ЗАВАНТАЖИТИ ПАСПОРТ

 
 
Громада на карті

Структура економіки

Сільське господарство.
Найбільшу питому вагу в структурі економіки громади займає аграрний сектор. На території громади працюють 9 сільськогосподарських підприємств, в тому  числі 6 товариств з обмеженою відповідальністю, 2 сільськогосподарські виробничі кооперативи, 1 відкрите акціонерне товариство. Крім того зареєстровано 51 фермерське господарство.
 
Галузева структура сільського господарства
Промисловість. Промисловий сектор громади представлений малим підприємством харчової промисловості ЗАТ “Старт”. За І півріччя 2017 року вироблено 23,9 тони олії та 46,1 тони шроту. Торгівельні послуги надають 45 функціонуючих торгових точок, 40 магазинів, 1 АЗС,4 аптечних кіосків та аптек.
Інвестиційний паспорт громади розроблений за підтримки Управління зовнішніх зв'язків та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації та Агенції регіонального розвитку Запорізької області.