Інвестиційні проекти

Комерційні пропозиції

НОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

Економічні новини порталу

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2020»

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2020»

ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2020», яка відбудеться у Києві 16-17 вересня 2020 року. Захід пройде в самому серці міста – «Українському домі» по вулиці Хрещатик, 2. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі й Японії, та Посольства США в Україні.
Перший в СНД Міжнародний економічний форум

Перший в СНД Міжнародний економічний форум "SMART INDUSTRY EXPO"

З 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в м. Мінськ відбудеться перший в Співдружності Незалежних Держав спеціалізований міжнародний форум по смартифікаціі реального сектора економіки «SMART INDUSTRY EXPO FORUM» на тему «Цифрові технології та рішення для промисловості».
Онлайн B2B місія до Китаю

Онлайн B2B місія до Китаю

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України, запрошує українські малі та середні підприємства сектору агропродовольства до участі у Онлайн Торгових місіях до Китаю, які відбудуться у серпні 2020 року у форматі індивідуальних онлайн ділових -перемовин з китайськими контрагентами.
Конкурс про впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля

Конкурс про впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля

Мета конкурсу – надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових / середньострокових стратегічних планів розвитку ОТГ щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад. Дедлайн - 28 липня 2020 року.
Запорізька область
Географічне положення
Історія краю
Промисловий потенціал
Агропромисловий комплекс
Культура. Туризм
Транспорт та комунікації
Про область

Heading text