Головна    Економічні новини порталу    У Запорізькій області відсвяткували вже 16-й день Європи

У Запорізькій області відсвяткували вже 16-й день Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Україна як європейська країна має спільну з Європою історію та сповідує спільні цінності разом із державами–членами ЄС.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Запорізького регіону є розвиток та впровадження європейських цінностей у суспільство. 17 травня 2019 року за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та Мелітопольської міської ради в Запорізькій області відсвяткували вже 16-й день Європи. Цього року гостей свята привітно приймало м. Мелітополь. Так, було проведено ряд інформаційних, тематичних, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів задля підвищення рівня поінформованості громадськості щодо європейської інтеграції. В цілому діяло 8 розважальних майданчиків. Зокрема, на гостей свята чекало європейське містечко, фотосушка «З Європою у серці», ХІІ відкритий турнір з боксу пам’яті В. Хатіна та Г.Ушакова. Родзинкою цьогорічного Дня Європи став парад вишиванок та парад оркестрів, за участі спеціального гостя - оркестра Військової академії з Одеси.

Мелітопольські старшокласники представили 17 країни-членів Єврейського Союзу, знайомили друзів з традиціями країн Європи. Учні проводили майстер-класи та вікторини, на дітей чекав тематичний аква-грим з символікою країн-членів ЄС. Також, дітлахи мали змогу взяти участь у спортивних естафетах, випробувати свої знання про європейські традиції у командній грі брейн-ринг, висловити свої думки та сподівання щодо європейського майбутнього у конкурсі малюнків «Україна/ЄС». На всіх учасників чекали цікаві тематичні призи.

ЗОУНБ ім. Горького було представлено тематичну книжкову виставку, інформаційну експозицію з питань діяльності Європейського Союзу та відзначення Дня Європи.
 
День Європи – це  свято миру, єдності, спільних цінностей всіх націй континенту. Прагнення бути повноправним членом Європейського союзу, жити у вільній і демократичній країні — це щире бажання українців. І у цей день всі присутні на святі у м. Мелітополь мали змогу відчути, що для українського народу Європа — це не тільки європейські стандарти життя, а  й можливість розвитку економіки,  залучення іноземних інвестицій, новітніх технологій та збагачення людського потенціалу.


 

Відеоролики святкування Дня Європи:

Парад оркестрів
Іспанський танок
Представники Німеччини
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах