Головна    Історія успіху компанії Токмак Солар Енерджі

Історія успіху компанії Токмак Солар Енерджі

NIBULON LOGO
Олександр Рєпкін,
голова наглядової ради
 

Запорізька область з точки зору енергетики є унікальною для України. На території нашої області можна побачити всі види генерації, які на сьогоднішній день существуютв світі. Зокрема це атомна енергетика, теплова, велика гідроенергетика, вітроенергетика і сонячна енергетика. Сонячна електростанція в Токмаку - внесок компанії «Токмак Солар Енерджі» в енергетичну незалежність і екологічну безпеку України.
  • будівництво сонячної станції загальною потужністю 50МВт ТОВ «Токмак Солар Енерджі» на території міста Токмак, Запорізька область.
  • власна підстанція 10/150 кВ;
  • адміністративно-побутовий комплекс 432 м²;
  • лінія електропередачі - 150 кВ (4 км), що з'єднує сонячну електростанцію «Токмак Солар Енерджі» з лінією електропередач № 112 ПАТ «Запоріжжяобленерго».
Після завершення будівництва СЕС стане найпотужнішою сонячної станцією в Україні і зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, в тому числі і курорти на узбережжі Азовського моря. В ході реалізації проекту нами було задіяно максимальну кількість українського обладнання та підрядників, що дозволило створити додаткових 300 робочих місць в процесі будівництва об'єкта. Після введення в експлуатацію сонячної станції на TSE буде створено 75 постійних робочих місць. Також до бюджетів усіх рівнів щорічно надходитиме більше 100 млн. грн.
Наша адреса: Украина, 71708 м. Токмак, Запорожская область ул. Гоголя, 201 А.
Фотоальбом