Головна    Економічні новини порталу    Співробітництво із Азербайджаном

Співробітництво із Азербайджаном

Завод «SOCAR карбамід» на даний час став найбільш масштабним в АР проектом, реалізованим у ненафтовому секторі. Його загальна вартість становить близько 1 млрд. дол. США.  Кількість нових робочих місць складає близько 500 чол. 
Головне завдання заводу «SOCAR карбамід» полягає в забезпеченні в АР власного виробництва карбаміду та аміаку, який є основою виробництва азотних добрив. Завдяки цьому, передусім, планується забезпечити внутрішні потреби Азербайджану у відповідній продукції, суттєво скоротити імпорт.
Відповідно до технологічно-виробничих параметрів заводу «SOCAR карбамід», в якості сировини щорічно використовуватиметься 435 млн. м3 природного газу, виробнича потужність складатиме близько 700 тис. тонн карбамідної продукції, 70% обсягу виробленої продукції передбачається для. експорту.
Введення в дію цього заводу зіграє важливу роль у забезпеченні АПК АР високоякісними мінеральними добривами. Високий попит на його продукцію пов’язаний з його досить низькою собівартістю (з урахуванням місцевої в АР сировини) та ефективним застосуванням для підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Продукція заводу також використовуватиметься для виробництва інших хімічних речовин і фармацевтичних препаратів.
Постачання азербайджанського карбаміду може бути важливим з точки зору диверсифікації активної діяльності SOCAR в Україні у нафтовій сфері, а також забезпечення потреб українських споживачів з урахуванням критичного стану, який склався на українському ринку мінеральних добрив. 
У разі зацікавленості та встановлення зовнішньоторговельних зв’язків  просимо підприємства звертатися до Посольства України  в Азербайджанській Республіці ​
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах