Головна    Економічні новини порталу    Щодо туристичної виставки «NA STYKU KULTUR»

Щодо туристичної виставки «NA STYKU KULTUR»

За інформацією Посольства України в Республіці Польща польською стороною запропоновано Україні стати почесним партнером XXV туристичної виставки «NA STYKU KULTUR»( На перехресті культур), яка відбудеться 22-24 березня 2019 року у місті Лодзь (Республіка Польща).
Туристична виставка «NA STYKU KULTUR» є однією з найбільш відомих та відвідуваних виставок у Польщі, що проводиться з метою поєднання культур та є доброю нагодою представити туристичний та культурний потенціал України.
Організаторами заходу запропоновано виділити для українського національного стенду площу у центральній частині виставки на безоплатній основі.
Мінекономрозвитку із вдячністю прийняло запрошення та пропозицію польської сторони та виступить координатором учасників національного стенду «Україна».
Запрошуємо підприємства області до участі в виставці та у роботі національного стенду, чекаємо пропозиції щодо змістовного наповнення його функціонування. Виставка надасть можливість представити культурні особливості регіонів, національний одяг, ремесла, музичну творчість тощо.
Контактна особа від Міністерства: Мікерін Олег Юрійович,. тел.: 596-67-56, e-mail:omikerin@me.gov.ua.

 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах