Головна    АРРЗО    Агенція регіонального розвитку Запорізької області

Агенція регіонального розвитку Запорізької області

Установа «Агенція регіонального розвитку Запорізької області» (далі – Агенція) була утворена на виконання плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року.
 
Головною метою Агенції є сприяння у реалізації регіональної стратегії розвитку, програм і проектів регіонального розвитку, підвищення інвестиційної привабливості регіону, залучення інвестиційних та кредитних ресурсів, міжнародної технічної допомоги для регіонального розвитку, впровадження реформи децентралізації.

Для реалізації поставленої мети Агенцією було налагоджено співпрацю з провідними вищими навчальними закладами Запорізької області. Ведеться активна спільна діяльність з впровадження реформи місцевого самоврядування та підвищення спроможності територіальних громад з Запорізьким регіональним відділенням Асоціації міст України, МАОМС «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області».

Разом з Запорізькою обласною державною адміністрацією та Інженерною палатою федеральної землі Саксонія-Ангальт підписано протокол намірів щодо співпраці у створенні першої в Україні міжнародної спілки «Інженерна палата Запорізької області». Агенція має високий потенціал щодо реалізації проектів, спрямованих на зміцнення спроможності місцевого самоврядування, регіональний розвиток та підвищення інвестиційної привабливості Запорізького регіону.
Контакти:

69107
м. Запоріжжя
пр. Соборний 164
каб. 110, каб. 218
у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації
+38068-178-76-57
e-mail: rdagencyzr@gmail.com
  Сторінка у Facebook 

    Як дістатися