Опитування!

Запрошуємо бізнес долучитися до першої хвилі опитування за посиланням: https://web.gradus.app/business
Дослідження проводиться в рамках проєкту "Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі", що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Результати будуть передані Кабінет Міністрів України (КМУ), Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Українирозвитку економіки, торгівлі та сільського... та іншим державним інституціям для врахування у плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні. Також результати будуть використані для розробки Національної економічної стратегії України 2030, що готується КМУ спільно з Центром Економічного Відновлення.
Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту закликає представників МСП приєднатись до опитування та вплинути на рішення державного рівня щодо підтримки МСП та стимулювання його розвитку в Україні.
Взявши участь в дослідженні, ви отримуєте доступ до повного аналітичного звіту кожної хвилі дослідження з вашою участю. Звіт буде надісланий учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на email, вказаний при вашій реєстрації у дослідженні.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах