Головна    Економічні новини порталу    Реєтрацію проєктів до ДФРР на 2022 рік відкрито

Реєтрацію проєктів до ДФРР на 2022 рік відкрито

За інформацією Мінрегіону України технічні роботи на платформі https://new.dfrr.minregion.gov.ua завершено та відкрито реєстрацію проєктів на 2022 рік.

Основна умова конкурсу - усі проєкти, які плануються для подачі на конкурс, мають бути зареєстровані на платформі.

З огляду на стислі терміни прийому документів (до 15 червня 2021 року включно), усім потенційним заявникам пропонуємо прискорити реєстрацію проектів на платформі.

Консультацію з питань, що пов’язані з конкурсним відбором, можна отримати за телефонами:
(061) 239-03-47, 224-61-22, 224-62-63.

Наголошуємо, що детальна інформація щодо умов конкурсу розміщена на вебсайті облдержадміністрації у розділі «Інформація для ЗМІ. Оголошення» за посиланням https://www.zoda.gov.ua/news/ та на онлайн-платформі Мінрегіону України https://new.dfrr.minregion.gov.ua у розділі «Запорізька область - Новини».

Довідково: Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР), як інструмент провадження державної політики регіонального розвитку розпочав свою роботу у 2012 році. 
Створення ДФРР є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах. Створення ДФРР дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.
Державний фонд регінального розвитку визначено статтею 24-1 Бюджетного кодексу України. Докладніше про ДФРР на сайті Мінрегіону
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах