Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! У цей рік ми входимо з новими сподіваннями. Чи справдяться вони – залежить, передусім, від кожного з нас.

Нехай 2021 рік додасть усім Вам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного, стане початком нових здобутків і успіхів на добробут нашого рідного краю!

З повагою,
колектив Управління.

В Україні стартувала інформаційна кампанія EUКраїна

В Україні стартувала інформаційна кампанія EUКраїна

За ініціативи Уряду та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні стартувала інформаційна кампанія EUКраїна, яка простими словами розповість про те, що таке євроінтеграція і про її прояви в нашому повсякденному житті.

До уваги експортерів!

До уваги експортерів!

Сonsultant’s Digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності

Прийнято Закон України

Прийнято Закон України "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями"

17 грудня 2020 року біло прийнято Закон України "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями". 
Законом визначено організаційні, правові та фінансові засади державної підтримки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями з метою залучення в Україну значних інвестицій, створення нових робочих місць, стимулювання економічного розвитку регіонів та зростання конкурентоспроможності економіки України.

1 2 3