Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020»,

Проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020»,

У період з 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021 року у м. Дубай (ОАЕ) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє». Попередньо передбачається, що захід відвідає приблизно 25 млн. осіб з 180 країн. 
 

MHP accelerator

MHP accelerator

14 листопада Radar Tech, Agrohub та МХП запустили програму розвитку стартапів MHP accelerator. У цьому наборі проект сфокусується на технологічних рішеннях, які можуть бути застосовані в роботі агрохолдингу. Серед можливостей для стартапів – доступ до ресурсів і виробничої базі агрохолдингу, менторська підтримка від ключових експертів МХП, 250+ годин теорії та практики, нетворкінгу під час динамічної навчальної програми за участю 30+ українських і міжнародних лекторів. А головне – можливість поборотися за головний приз у розмірі 300 000 гривень на подальший розвиток рішення. Прийом заявок триватиме до 26 лютого 2018 року включно на сайті http://radartech.com.ua/mhp

Грант на створення двох логістичних платформ

Грант на створення двох логістичних платформ

Проект USAID «Агросільрозвиток» запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестиційної діяльності, спрямованої на розширення ринків та обсягів збуту плодоовочевої продукції зі збільшеною доданою вартістю. Дедлайн - 24 січня 2018 р.

1 2