Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

До уваги мешканців м. Запоріжжя!

До уваги мешканців м. Запоріжжя!

26.10.2021 року о 15.00 год у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультування щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти. Для участі у консультуваннях запрошуються викладачі, студенти ДНЗ та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.

Фінал конкурсу USAID

Фінал конкурсу USAID "Наша громада" - оголошення переможця.

30 вересня о 12:00  у студії ICTV  оголосять переможця конкурсу «Наша громада».За онлайн-трансляцією заходу ви зможете слідкувати на Youtube-каналі Факти ICTV, а також Facebook-сторінках Програми DOBRE, Українського кризового медіа-центру, Децентралізації, а також у Facebook-події.
 
 

Оголошено набір на освітню програму Train the Trainers 2.0!

Оголошено набір на освітню програму Train the Trainers 2.0!

З 25 серпня по 19 вересня 2021 року, ДУ "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводять набір на світню програму Train the Trainers 2.0.
З детальним описом  Програми, умовами участі та термінами реалізації Ви можете ознойомитися за посиланням:
https://export.gov.ua/education/177-train_the_trainers_20

Освітня програма для підприємств ІТ-сектору - Export Evolution IT

Освітня програма для підприємств ІТ-сектору - Export Evolution IT

З 9 серпня по 5 вересня 2021 року ДУ "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом Маркетингу за підтримки Програми Usaid "Конкурентоспроможна економіка України" проводять набір на першу в Україні освітню програму для компаній ІТ- сектору - Export Evolution IT. 

1 2 3