Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Відкрита реєстрація українських виробників на участь у  торговій місії до Швеції та Данії!

Відкрита реєстрація українських виробників на участь у торговій місії до Швеції та Данії!

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, розпочинає реєстрацію українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації Торгової  місії до Швеції та Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Опитування серед бізнес-об'єднань щодо заходів, пов'язаних з експортом!

Опитування серед бізнес-об'єднань щодо заходів, пов'язаних з експортом!

Офіс з просування експорту проводить попереднє опитування серед бізнес-об’єднань щодо сприяння в реалізації проектів та ініціатив по підтримці експортерів та підвищення спроможності бізнес-об’єднань ефективно проводити заходи, спрямовані на відкриття нових ринків.

Торгова Місія до Німеччини!

Торгова Місія до Німеччини!

9 - 13 вересня 2019 р. відбудеться Торгова місія до Німеччини в рамках щорічної конференції зернової, органічної та конвенційної продукції "Sourcing Trends 2019".

Пошук партнерів!

Пошук партнерів!

Грецька компанія, що спеціалізується на промисловому будівництві та виробництві сталі, шукає виробників конструкційної м'якої сталі з метою розширення мережі постачальників.

1 2 3