Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Можливості для експортерів!

Можливості для експортерів!

Запрошуємо взяти участь у програмі інтернаціоналізації для виробників продуктів харчування, реєстрацію якої продовжено до 30 вересня 2019 року.

Пошук партнерів!

Пошук партнерів!

Сербська мережа магазинів шукає українських виробників шоколадної та кондитерської продукції (печиво, бісквіти, халва, шоколадні вироби) для довгострокової співпраці.

Запрошуємо підприємства малого та середнього бізнесу до участі у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019»

Запрошуємо підприємства малого та середнього бізнесу до участі у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019»

8-9 листопада 2019 року в м. Київ в конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)  Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні ініціює проведення «Схід-Експо 2019»

Комерційна пропозиція!

Комерційна пропозиція!

Польський виробник паперових коробок шукає нових виробників або постачальників бавовняного паперу відповідно до угоди про виробництво.

Відкрита реєстрація українських виробників на участь у  торговій місії до Швеції та Данії!

Відкрита реєстрація українських виробників на участь у торговій місії до Швеції та Данії!

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, розпочинає реєстрацію українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації Торгової  місії до Швеції та Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

1 2 3