Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Розпочато опитування бізнесу для оновлення Експортної стратегії України!

Розпочато опитування бізнесу для оновлення Експортної стратегії України!

З метою напрацювання дієвих та ефективних заходів Уряду Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує широкомасштабне опитування бізнесу для оновлення Експортної стратегії України на наступний період.

Увага! Новий тренінг!

Увага! Новий тренінг!

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС), Європейського  інвестиційного банку (ЄІБ), Посольства США в Україні, а також урядів Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії у квітні-травні 2021 проведе:
3 навчальних модулі «Розвиток кластерів/груп/асоціацій у Луганській, Донецькій та Запорізькій областях».

До уваги представників молоді від 18-35 років

До уваги представників молоді від 18-35 років

SkillsLab - це безкоштовна навчальна програма для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії, та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

За підтримки ЄІБ завершено реконструкцію Інфекційної лікарні в м. Мелітополь

За підтримки ЄІБ завершено реконструкцію Інфекційної лікарні в м. Мелітополь

За підтримки Європейського інвестиційного банку в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України завершено капітальний ремонт відокремленого підрозділу “Інфекційна лікарня” ТМО “Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги” в м. Мелітополь.
 

За підтримки ЄІБ відкрито оновлений дитячий садок

За підтримки ЄІБ відкрито оновлений дитячий садок "Сонечко" в м. Гуляйполе

За підтримки ЄІБ в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України роботи з  комплексної модернізації КЗ  «ДОЗ ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу» Гуляйпільської міської ради завершені раніше запланованого терміну.  

 

1 2 3