Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Всеукраїнський онлайн-форум

Всеукраїнський онлайн-форум "Енергонезалежні регіони України"

24 листопада 2020 р. Міненерго та Держенергоефективності ініціюють широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Запрошуємо на онлайн-захід!

Запрошуємо на онлайн-захід!

Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Федерального Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на ІТ-технології, захист довкілля та медицину/охорону здоров’я.

Запорізький Промисловий Форум 2020!

Запорізький Промисловий Форум 2020!

Запрошуємо на щорічну міжнародну спеціалізовану виставку «Запорізький Промисловий Форум – 2020», що відбудеться  з 8 по 10 вересня 2020 у ВЦ «Козак-Палац»!

IV урбан-хакатон СИНХРО ПРОСТІР

IV урбан-хакатон СИНХРО ПРОСТІР

14 серпня 2020 року стартує IV урбан-хакатон СИНХРО ПРОСТІР, в форматі онлайн, де будуть розроблені інноваційні проєкти для Запоріжжя, Гостомельської ОТГ (Київська область), Чугуєва та Лозівської ОТГ (Харківська область). Захід проводиться за підтримки Лабораторії інноваційного розвитку Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, Посольства Нідерландів в Україні та FIABCI Ukraine.

Перший в СНД Міжнародний економічний форум

Перший в СНД Міжнародний економічний форум "SMART INDUSTRY EXPO"

З 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в м. Мінськ відбудеться перший в Співдружності Незалежних Держав спеціалізований міжнародний форум по смартифікаціі реального сектора економіки «SMART INDUSTRY EXPO FORUM» на тему «Цифрові технології та рішення для промисловості».

1 2 3