Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Прийнято Закон України

Прийнято Закон України "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями"

17 грудня 2020 року біло прийнято Закон України "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями". 
Законом визначено організаційні, правові та фінансові засади державної підтримки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями з метою залучення в Україну значних інвестицій, створення нових робочих місць, стимулювання економічного розвитку регіонів та зростання конкурентоспроможності економіки України.

Вебінари за участю міжнародних експертів!

Вебінари за участю міжнародних експертів!

Проєкт «Ґендерне бюджетування в Україні» продовжує цикл вебінарів за участю міжнародних експертів та експерток з метою поширення знань і досвіду щодо сучасних тенденцій розвитку і практик ҐОБ на світовому, європейському та національному рівнях.

До уваги експортерів!

До уваги експортерів!

Вимоги до меблів на ринку країн ЄС та що потрібно зробити українському виробнику меблів, щоб виконати вимоги ЄС?
 

До уваги експортерів!

До уваги експортерів!

Відтепер на сторінці  Export Promotion Office/ Офіс з Просування Експорту Export  в рамках рубрики #ExploreWithEPO  для всіх експортерів буде надаватись ознайомча інформація щодо  вимог до продукції на зовнішніх ринках ????????. Сьогодні розглянемо експорт українських ягід на ринок ???????? ЄС.

Про затвердження форм міжнародних сертифікатів

Про затвердження форм міжнародних сертифікатів

В Офіційному віснику України опубліковано наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 14 липня 2020 року № 1329, яким затверджено 72 форми міжнародних сертифікатів.

1 2