Головна    Економічні новини порталу    Запрошуємо взяти участь у Міжнародній туристичній виставці «FITUR Especial Recuperación Turismo – 2021»!!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній туристичній виставці «FITUR Especial Recuperación Turismo – 2021»!!

За інформацією Посольства України в Королівстві Іспанія, 19-23 травня 2021 року у м. Мадрид, проходитиме міжнародна туристична виставка “FITUR Especial Recuperación Turismo - 2021”. Експозиція розділена на 8 павільйонів за тематикою туризму.
 
Цьогорічна виставка буде присвячена відродженню міжнародного туризму після пандемії COVID-19 та пройде за підтримки іспанського Уряду. З метою залучення більшої кількості учасників організаторами запроваджено знижки для представників України – 8%.
 
Офіційне відкриття “FITUR” відбудеться за участю Короля та членів уряду Іспанії, Генерального секретаря Всесвітньої туристичної організації ООН (далі – ЮНВТО), представників акредитованого в Іспанії дипкорпусу та політичних, бізнесових і громадських кіл. Для участі у заходах високого рівня та представлення національних стендів країн виставку відвідують іноземні міністри економіки/туризму/закордонних справ або інші високі посадові особи.
 
“FITUR” – одна з найбільших туристичних виставок в Європі. У 2020 р. у ній взяли участь близько 900 експонентів і 11 тисяч компаній зі 165 країн світу. В цілому виставка була розміщена на території площею 69,6 тис. кв. м, захід відвідали понад 255 тис. відвідувачів. Частка іноземних представників склала 65%. Проведено більше 9 тис. B2B переговорів. З метою інформаційного висвітлення події було акредитовано понад 7 тис. журналістів із 68 країн світу.
 
“FITUR” є платформою для проведення низки міжнародних заходів по лінії ЮНВТО.
 
Павільйон Європи є найбільш масштабним та популярним серед відвідувачів, кількість національних стендів у 2020 р. зросла на 15%. Варто зазначити, що на “FITUR” представлені національні стенди усіх країн Східної Європи та Кавказу.
 
В разі виявлення зацікавленості щодо участі у зазначеному заході просимо звертатися до Посольства України в Королівстві Іспанія.
 
Більш детальну інформацію про виставку можна отримати за посиланням.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах