Головна    Економічні новини порталу    Запрошуємо підприємства області на VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи

Запрошуємо підприємства області на VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи

Конгрес - це платформа, побудована на тривалих відносинах Європейського Союзу та країн Східного партнерства, місцем натхнення та обміну ідеями у сфері міжнародного співробітництва.
Цього року Конгресу буде додано  новий вимір, зосереджено на транскордонному діловому співробітництві. 
2019 рік для Любліна є особливим роком - 1 липня відзначається 450-а річниця укладення Польсько-Литовського союзу, що називається Люблінська унія. Цей ювілей є прекрасною можливістю більш широко поміркувати про спільну культурно-історичну спадщину Східної Європи, а також про історичну роль Любліна у формуванні спільноти європейських народів. Разом ми покажемо, як спиратися на спадщину та досвід Люблінської унії та будувати майбутнє нинішньої Європи.
Цьогорічне виняткове видання припадає на 10-річчя Східного партнерства, 15-річчя приєднання Польщі до Європейського Союзу, 20-річчя членства в НАТО та 30-річчя демократичних перетворень в Центральній Європі.
Конгрес проводиться в рамках діяльності Центру Східноєвропейських Компетенції (ЦВК) - проект, реалізований містом Любліном і самоврядуванням Люблінського воєводства.
Будь-яку додаткову інформацію можна знайти на сторінці Конгресу https://www.kongres.lublin.eu, за електронною адресою kongres@lublin.eu. та номерами телефонів: +48 81 466 2857 або 59.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах