Головна    Економічні новини порталу    Запрошуємо на зустріч з представниками інвестиційної компанії Horizon Capital, яка відбудеться на початку лютого 2019 року

Запрошуємо на зустріч з представниками інвестиційної компанії Horizon Capital, яка відбудеться на початку лютого 2019 року

Фонди Horizon Capital інвестують від $5 млн. дo $20 млн. у приватні компанії із середнім рівнем капіталізації, в яких додатково залучені кошти, передові методи ведення бізнесу, підбір менеджерських кадрів та розробка фінансової системи забезпечують основу для значного збільшення вартості капіталу.

Серед прикладів інвестицій Horizon Capital в Україні є такі компанії як:

-       Розетка (найбільший в країна інтернет-супермаркет),

-       Біофарма (один з найбільших в Європі виробників препаратів групи крові),

-       Вітмарк (провідний виробник соків, бренди - Jaffa«Білий» сік),

-       Датагруп (найбільший в Україні незалежний телеком оператор), та ряд інших.

До останніх новин Horizon Capital можна віднести продаж портфельної компанії Ергопак (провідний виробник товарів для дому) європейському публічному стратегу – компанії Sarantis, що стало найбільшою новою інвестицією в українському FMCG за останні 10 років, та вивід на ІРО компанії Purcari – перше в історії ІРО молдовської компанії.


Сайт компанії: https://horizoncapital.com.ua/uk/company-overview/

Про рішення участі у зустрічі з Horizon Capital просимо повідомити Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності (тел.: 239-07-41, e-mail: uzez@zoda.gov.ua).

Критерії для здійснення інвестицій 


 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах