Головна    Економічні новини порталу    Запрошуємо на тренінг з підвищення виробничої ефективності швейних підприємств

Запрошуємо на тренінг з підвищення виробничої ефективності швейних підприємств

Міжнародним Торговельним Центром та Асоціацією «Укрлегпром» в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі - Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, заплановано проведення системного навчально-консультативного тренінгу для українських експортоорієнтованих швейних підприємств.

Дата та місце
Тренінг відбудеться з 1-9 серпня 2018 року (5 серпня - вихідний) на базі чернігівського підприємства ВП «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт» (Україна, м.Чернігів, вул.Інструментальна, 6, сайт компанії: http://tk-style.com.ua).

Мета тренінгу: Досягнення підвищення загальної продуктивності праці на швейному виробництві.
Даний навчальний цикл розрахований на підготовку тренерів із числа персоналу підприємства для подальшого впровадження набутих ними знань у виробництво з метою підвищення ефективності операційних процесів та оптимізації трудозатрат персоналу.

Підвищення продуктивності праці є безперечною умовою прогресу і ефективного розвитку виробництва, а кожне підприємство, який залежить від дії різноманітних чинників. Кожне підприємство характеризується певним рівнем продуктивності праці та має власні резерви для її зростання – від більш повного використання виробничого потенціалу до удосконалення техніки, технології, раціонального поліпшення організації виробництва та управління.

Участь у тренінгу дасть можливість підприємствам:
- ознайомитись з міжнародним досвідом та сучасними інноваційними методами (прийомами) організації швейного виробництва;
- досягнути рівня «нульового дефекту» операторів;
- вдосконалити виробничі методи, матрицю навичок та комунікацію між працівниками;
- скоротити трудовий оборот та низький поточний процес виконання;
- збільшити пряму продуктивність праці на підприємстві;
- комплексно удосконалити систему роботи швейних потоків різного виду;
- збільшити продуктивність праці персоналу в середньому на 40% у разі впровадження пропонованих новацій у виробничий процес;
-  покращити ефективність виробництва тощо.
 
Участь у тренінгу (безкоштовно) зможуть взяти по 2 спеціалісти (швачка-оператор та майстер /технолог) лише 10 швейних експорторієнтованих підприємств (МСП), що мають не менше 50 швейних машинок в постійній роботі. Учасники матимуть можливість спілкування з досвідченими міжнародними експертами у даній сфері. Кожен навчальний день буде завершуватися практичним засвоєнням отриманих навичок, три навчальні дні будуть суто практичними. Усі учасники отримають власний комплект дидактичних матеріалів.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації звертайтеся за телефонами:
+38(044)528-14-24, +38(097)944-15-33
або за електронною адресою ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua
.

  Завантажити анкету engl
  Завантажити анкету укр

Теги

Поділитися новиною у соцмережах