Головна    Економічні новини порталу    Запрошуємо на тренінг!

Запрошуємо на тренінг!

Експерти Проєкту презентують українським виробникам розуміння міжнародної виставкової діяльності як ефективної форми ділової комунікацій; ознайомлять їх з керівними принципами й етапами підготовки до участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах, та, власне, участі у них; навчать підприємців визначати сильні сторони свого продукту, цільову аудиторію покупців, аналізувати конкурентне середовище.
Захід відбудеться 12 грудня 2019 року в конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати, за адресою: бульвар Центральний, 4. Початок реєстрації о 9.30.
Участь в семінарі безкоштовна.
Реєстрація обов'язкова за посиланням https://forms.gle/MtbgphKR5dPe2kiv6
З усіх питань звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин за тел.: 061-233-11-72, е-mаіl: oso@ссі.zр.uа.

Довідково
З 2019 року Проєкт Міжнародного Торгового Центру (ІТС) розпочав свою роботу на території Запорізької області та допомагає малим і середнім виробникам, переробникам свіжих овочів і фруктів підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС. Проєкт фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проєкту.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах