Головна    Економічні новини порталу    Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики та перспективи на національному, регіональному та місцевому рівні»

Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики та перспективи на національному, регіональному та місцевому рівні»

Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики та перспективи на національному, регіональному та місцевому рівні.  
Близько 20 німецьких та українських експертів ознайомлять учасників конференції з найактуальнішою інформацією щодо змін клімату, їх наслідками для України та Німеччини, представлять можливості, стратегії та конкретні проекти з адаптації до змін клімату на національному, регіональному та місцевому рівнях.  
Учасники заходу отримають можливість обговорити роль влади та громадськості у реалізації проектів з кліматичної адаптації, можливості впливу на промислові підприємства для зменшення ними викидів, проблеми міст і громад у зв’язку з наслідками змін клімату та можливості їх рішення. Особливої актуальності конференція набуває у зв’язку з реформою місцевого самоврядування в Україні.
Організатори конференції: Генеральне консульство Німеччини у Донецьку (тимчасовий офіс Дніпро), громадська організація Голос Природи. Одним із партнерів заходу є місто Кам’янське, для якого було розроблено один із перших в Україні планів адаптації міста до змін клімату.
Конференція відбудеться 06.06.2019р. у приміщенні Grand Hotel Ukraine за адресою: вул. Короленка, 2, м. Дніпро.  
Наступного дня, 07.06.2019р., відбудеться виїзд до м. Кам’янське (Dneprodzerzhinsk), де учасники конференції матимуть змогу побачити заплановані та вже реалізовані заходи з кліматичної адаптації міста.
Участь у конференції є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://t1p.de/kd1m  
Попередню програму заходу можна отримати, надіславши запит організаторам:
Wi-100@done.diplo.de, пані Ольга Гончарук, Генеральне консульство Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро).
golos1999@gmail.com, пан Євген Колішевський, ГО «Голос Природи».
З питаннями можна також звернутись до координатора проекту, пана Колішевського, за телефоном: +38 067 681 13 16
Будемо раді бачити Вас на заході!
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах