UKRAINIAN FOOD EXPO !

24-25 березня 2021 року в Києві відбудеться виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo, організаторами якої є  Асоціація “Ю-Фуд” та ТПП України.

Ukrainian Food Expo – унікальна ділова платформа з презентації потенціалу виключно вітчизняної харчової промисловості в Україні й за кордоном, обміну досвідом, діалогу між виробниками та споживачами, пошуку партнерів та укладання контрактів.
 
В 2019 році в роботі Виставки взяли участь понад 200 українських компаній та більше ніж 5 000 професійних відвідувачів з 50 країн світу.
 

Рекламна кампанія виставки проходить в Україні та за кордоном. В Україні ми співпрацюємо з торговельними мережами, приватними магазинами, готелями та ресторанами та іншими підприємствами сегменту HORECA, за кордоном, використовуючи представництва ТПП України в 56 країнах світу та партнерські відносини зі 175 бізнес установами, інформуємо про подію й учасників та запрошуємо до участі.
 
Учасники виставки отримають контакти зареєстрованих баєрів для організації зустрічей в офф/онлайн форматі та візити організованих груп іноземних бізнесменів на стенд.
 
На виставці відбудуться тематичні заходи за участі лідерів галузі, освітні та практичні семінари, інші заходи які дозволять бути в курсі поточної ситуації на ринку України в світі, обмінятись думками й досвідом, ознайомитись з практиками експорту в країни світу.
 
З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України:
 
Голято Андрія (+380 67 662-96-56, b2bexpo@ucci.org.ua)
Малахівської Станіслави (+380 67 232-92-20, sme58@ukr.net)
Вартість участі та перелік послуг в презентації виставки.
 
Запрошуємо Вас до участі в виставці Ukrainian Food Expo!
 
Форма для реєстрації за посиланням.
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах