Головна    Економічні новини порталу    УФСІ розпочинає відбір закладів первинної та вторинної медичної допомоги для фінансування у рамках Проєкту УФСІ VIII

УФСІ розпочинає відбір закладів первинної та вторинної медичної допомоги для фінансування у рамках Проєкту УФСІ VIII

Сьогодні у Запорізькій облдержадміністрації відбулась зустріч представників УФСІ, профільних департаментів облдержадміністрації та представників громад (у форматі онлайн/офлайн) в ході якої офіційно представлено умови участі у конкурсному відборі в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ VІIІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Відповідну проєктну та фінансову угоду підписано 8 лютого у Києві.
Метою Проєкту є посилення спроможностей закладів первинної і вторинної медичної допомоги протидіяти COVID-19 та наслідкам пандемії шляхом енергоефективного оновлення приміщень, постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників закладів.

У рамках Проєкту планується профінансувати енергоефективну реконструкцію приміщень відібраних закладів первинної та вторинної медичної допомоги (або їхніх підрозділів), постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників у сфері медицини та охорони здоров’я.

На конкурс можуть бути подані об’єкти наступної типології:

- центри первинної медичної допомоги або їх підрозділи;
- заклади вторинної (спеціалізованої) допомоги (у тому числі багатопрофільні клінічні лікарні, лікарні інтенсивної допомоги, лікарні планового лікування хронічних хворих, лікарні відновного лікування) або їх відділення, які обслуговують пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, і потребують лікування наслідків цього захворювання.

Зазначені об’єкти мають бути розташовані у Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях (за винятком обласних центрів), а також у підконтрольних районах Луганської та Донецької областей.

Головні умови участі:
  • Відсутність негативного екологічного та    соціального впливу від впровадження субпроєкту;
  • Вартість ремонтних робіт 500000–750000 євро;
  • Активна участь громади через ініціативну групу    (ПВСП), забезпечення життєздатності СП

Кінцевий термін подання субпроєктних пропозицій та запитуваних документів - 31 березня 2021 року

Детальні умови конкурсу та перелік необхідних документів шукайте на сайті УФСІ (https://usif.ua/project/20 ) найближчим часом.

Презентація проєкту

Фото Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації

Теги

Поділитися новиною у соцмережах