Головна    Економічні новини порталу    Три ініціативи Запорізької області визнано кращими проєктами з розбудови соціальної інфраструктури

Три ініціативи Запорізької області визнано кращими проєктами з розбудови соціальної інфраструктури

8-9 вересня у м. Одеса проходить Друга щорічна конференція у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ). На заході кожен регіон представляє результати своєї роботи щодо впровадження проєктів із відновлення соціальної інфраструктури, реалізованими за підтримки Європейського інвестиційного банку та ПРООН.

Запорізьку область на щорічній конференції представляють перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Шустов, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА Артур Бойко та представники громад-партнерів програми.

У конференції також беруть участь Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського інвестиційного банку, Міністерства розвитку громад та територій України, Транстеку та Програми розвитку ООН в Україні.

Основна мета конференції – представлення результатів впровадження проєктів із відновлення соціальної інфраструктури та нагородження найкращих із них за номінаціями.
Так, кращими проєктами соціальної інфраструктури визнано:
 
  • Передова лікарня
Капітальний ремонт будівлі з благоустроєм території Лівобережного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю (бул. Меотиди, 20а, м. Маріуполь, Донецька.)
 
  • Інноваційна школа
Капітальний ремонт загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 (вул. Гризодубової, 54, м. Мелітополь, Запорізька обл.)
 
  • Турбота про дітей
Реконструкція будівель дитячого садка КЗ «ЗДО ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу» (вул. Цвітна,8, м. Гуляйполе, Гуляйпільського району Запорізької області)
 
  • Культура – основа традицій

Капітальний ремонт Палацу культури залізничників, вул. Чайковського, 61, м. Мелітополь, Запорізька обл.

Капітальний ремонт Центральної бібліотеки ім. Короленка (пр. Миру, 93-б у м. Маріуполі, Донецька обл.)
 
  • Забезпечення житлом

Реконструкція нежитлової будівлі під житло для переселенців з розміщенням спортивного та дитячого майданчиків (вул. Абая, 4, смт Біленьке, м. Краматорськ, Донецька обл.)

Реалізація всіх проєктів здійснювалася  в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Програма реалізується Міністерством розвитку громад та територій України разом з органами місцевого самоврядування за технічної підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Теги

Поділитися новиною у соцмережах