Головна    Економічні новини порталу    Торгова місія до Німеччини у секторі легкої промисловості

Торгова місія до Німеччини у секторі легкої промисловості

До участі запрошуються виробники: верхнього та спортивного одягу, штанів, костюмів, сорочок і футболок з тканого полотна.
Що отримують учасники місії:
Розуміння особливостей ринку, потреб та вимог німецьких компаній, про які розкажуть експерти провідної Німецької Асоціації з легкої промисловості – German Fashion Modeverband Deutschland e.V.
Візити на виробництво та обмін досвідом та встановлення контактів з профільними успішно діючими підприємствами.
Індивідуально організовані професійним німецьким консультантом під кожного учасника В2В зустрічі з потенційними замовниками в м. Кельн
Також кожен учасник отримає бізнес-рекомендації від експертів компанії Trigon Select, які відвідають виробничі потужності українських компаній та сформують спеціальний звіт, який допоможе у налагодженні довірливих відносин з німецькими партнерами.
Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР в Україні.
Як взяти участь:
 До 11 квітня 2019 року компанія має заповнити реєстраційну форму за посиланням.
З переліку усіх зареєстрованих до участі у місії будуть обрані 8-10 компаній, які отримають фінансування консалтингових послуг професійного німецького консультанта щодо організації B2B зустрічей та на навчання.
Компанії, які НЕ пройдуть відбір, зможуть долучитись до торгмісії лише в якості слухачів.
Скільки це коштує:
Організація та участь у торговій місії для учасників є безкоштовною і фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР. Учасники самостійно оплачують  лише витрати на квитки, проживання, харчування.
ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПОДІЮ:️ https://preview.mailerlite.com/r6u1a7
Ознайомитись із можливостями для українських компаній в легкої промисловості на ринку Німеччини можна за посиланням: https://epo.org.ua/nimechchyna-ogliad-rynku/
Лишились запитання? – Звертайтесь:
Юлія Котова  – jkotova@fsr.org.ua
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах