Головна    Економічні новини порталу    Щодо спільного представлення туристичного потенціалу України

Щодо спільного представлення туристичного потенціалу України

Туристична виставка «WTM 2019»  пройде 04-06 листопада 2019 року  (м. Лондон, Великобританія) та Міжнародна туристична  виставка «International Travel Show ТТ Warsaw» пройде 21-23 листопада 2019 року (м. Варшава, Польща).
У разі зацікавленості щодо участі в роботі об’єднаного національного стенду “UKRAINE” та представленні туристичного потенціалу регіону під час кожної з виставок, просимо надсилати відповідне підтвердження на електронну адресу: krekotun@me. gov.ua.        
Звертаємо увагу, що участь одного представника регіону/міста у роботі національного стенду здійснюватиметься на безоплатній основі, фінансування витрат на відрядження - за рахунок коштів організації, що відряджає.
Відповідальний підрозділ Мінекономрозвитку: відділ маркетингу та міжнародної діяльності департаменту туризму та курортів, тел. 596-67-56.
Консолідатором учасників об’єднаного національного стенду під час кожної з виставок виступатиме переможець тендерних торгів ТОВ «Графіум» (контактна особа: Євгенія Охрименко, моб.: +380 (67) 538 95 02).

Теги

Поділитися новиною у соцмережах