Головна    Економічні новини порталу    Щодо міжнародних виставкових заходів

Щодо міжнародних виставкових заходів

XI Міжнародна спеціалізована виставка “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);
XI Міжнародна спеціалізована виставка “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);
Міжнародна спеціалізована виставка “Лак&Фарба Expo UA” (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):
Ш Міжнародна спеціалізована виставка “Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).
Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру.
Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.
Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.
Запрошуємо Вас відвідати виставки та ознайомитися з експозиціями і взяти участь у насиченій діловій програмі. 
З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися: - на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.uaВхід на виставки безкоштовний. 
Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс (044) 201-11-4*5. 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах