Головна    Економічні новини порталу    Увага! Конкурс! Секторальна бюджетна підтримка ЄС!

Увага! Конкурс! Секторальна бюджетна підтримка ЄС!

У 2014 році між Урядом України та Європейською Комісією було укладено Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України, що спрямована на досягнення цілей, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року. Успішним прикладом участі у зазначеній програмі за підтримки ЄС є реалізація у 2018 році проєкту «Створення КУ «Агенція розвитку Мелітополя», яка на цей час вже є платформою-комунікатором для іноземних інвесторів (випуск брошури «Гід інвестора м.Мелітополь», мобільного додатку "Melitopol Smart City" тощо).

Наразі, 03 вересня 2020 року оголошено новий конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
Заявниками проєктів можуть бути центральний або місцевий орган виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики». Структурні напрями секторальної бюджетної підтримки:
  1. Інноваційна економіка та інвестиції;
  2. Сільський розвиток;
  3. Розвиток людського потенціалу;
  4. Розвиток туризму;
  5. Загальноукраїнська солідарність;
  6. Розвиток депресивних територій;
  7. Ефективне управління регіональним розвитком.
Обсяг фінансування проєкту регіонального розвитку з державного бюджету не може бути меншим або перевищувати граничну суму, що вказана у Додатку 2 до Порядку оцінки проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС, затвердженого наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 121 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 № 94)
Документи на участь у конкурсному відборі (заявку на участь, інформаційну картку та опис проєкту) подаються виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу (https://sectoral.minregion.gov.ua) до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах