Головна    Економічні новини порталу    Розпочав роботу проєкт PROSTO, який покращуватиме послуги у громадах

Розпочав роботу проєкт PROSTO, який покращуватиме послуги у громадах

Шведсько-український проєкт надаватиме експертну підтримку громадам, які тільки планують створити Центр надання адміністративних послуг або прагнуть модернізувати вже існуючий ЦНАП. Також для керівництва громад та персоналу ЦНАП будуть проводитися навчальні тренінги, щоб вони могли ефективніше надавати послуги жителям.

PROSTO також слугуватиме майданчиком для діалогу між центральним урядом та місцевою владою та працюватиме над вдосконаленням законодавства і державних політик у сфері послуг.

Окрім збільшення потенціалу громад надавати послуги мешканцям, проєкт системно впроваджуватиме найкращі практики щодо гендерної рівності та інклюзії. Особливий акцент буде приділений посиленню здатності місцевої влади інформувати про послуги у ЦНАП та залучати жителів до демократичних процесів.

У листопаді-грудні експерти проєкту проведуть тренінг для лідерів громад щодо створення ЦНАП. Він буде корисним для голів громад, заступників, керуючих справами та відповідальних за фінансове планування. А вже 25 листопада відбудеться онлайн-тренінг для адміністраторів та працівників ЦНАП щодо належної організації надання послуг та подоланню типових проблем.  Повний календар тренінгів постійно оновлюється на сайті проєкту: https://prosto.in.ua/ua/podaty-zaiavku/trainings

Більш детельно

Джерело - https://prosto.in.ua/

Теги

Поділитися новиною у соцмережах