Головна    Економічні новини порталу    Реєстрація до участі в освітній події з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль

Реєстрація до участі в освітній події з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки державної установи «Офіс з просування експорту України» та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10.00 до 16.00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.
Основна мета заходу – ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримають від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; визначити пріоритетні експортні сектори для експорту до Ізраїлю, а також ознайомити учасників з торговельно-економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок.
 Взяти участь у заході зможуть зацікавлені компанії та організації які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження участі від організаторів. Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям і організаціям, які працюють у секторі інформаційно-комунікаційних технологій, харчовій промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легкій промисловості.
Реєстрація відкрита до 4 квітня 2019 року включно за посиланнями:
1) Для особистої участі у заході в м. Київ: https://goo.gl/crvAqH
2) Для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun.
Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.
Більше інформації про захід за посиланням: https://goo.gl/mGeRnj.
Контактна особа: Наталія Карпачова, Координатор Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР: nkarpachova@fsr.org.ua.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах