Головна    Економічні новини порталу    Проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020»,

Проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020»,

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.
В цьому контексті повідомляємо про  те, що організаторами Всесвітньої виставки «Експо-2020» було анансовано програму «Expo Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.
Програма «Expo Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис. дол.. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.
Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап починається у квітні 2018). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки http://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020.ae
 
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах