Головна    Економічні новини порталу    Пропозиції від грантодавців для громадських організацій

Пропозиції від грантодавців для громадських організацій

Пропозиції від грантодавців для громадських організацій

1. Продовжено набір заявок в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Загальний бюджет набору - 22 млн. євро, а сума гранту для проекту повинна знаходитися в межах від 50 000 до 1 500 000 євро в залежності від пріоритету. Дедлайн - 27 жовтня 2017 року.

Детальніше – тут.

2. До участі в другій хвилі конкурсу міні-грантів «Київський діалог» запрошуються громадські організації та благодійні фонди Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей. Мета – підтримати громадські заходи, що сприяють соціальній згуртованості, взаєморозумінню, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад. Дедлайн - 28 жовтня 2017 року.

Детальніше – тут.

 

3. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» оголошує спеціалізований конкурс грантів для асоціацій роботодавців та професійних спілок в Україні. Дедлайн - 6 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

4. Європейський Союз оголосив новий глобальний конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини. Дедлайн - 9 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

5. IFES запрошує неурядові неприбуткові організації з відповідним досвідом до участі в конкурсі проектів на проведення адвокаційної кампанії на підтримку прийняття нового закону про національний референдум в Україні. Дедлайн - 10 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

6. Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу - конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Мета конкурсу - посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізація членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ. Дедлайн - 20 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

7. «Український медійний проект» запрошує до подання проектних пропозицій на отримання малих грантів. У конкурсі малих грантів можуть брати участь офіційно зареєстровані в Україні медійні організації, компанії та ЗМІ. Дедлайн – 20 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

8. Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») оголошує програму грантів, спрямовану на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах Донецької та Луганської областей, а саме впровадження нових технологій післяврожайної обробки та переробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту. У межах цієї програми малим і середнім підприємствам, приватним підприємцям та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у сфері агропромислового сектору буде надано до 7 грантів на реалізацію запропонованих проектів.  Дедлайн - 4 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

9. КримСОС і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму для допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод. Дедлайн - 15 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

10. Жіноча гільдія ООН оголошує прийом заявок на отримання благодійної допомоги. Проект повинен бути спрямований на дітей, які потребують допомоги. Дедлайн - 15 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

11. ІСАР «Єднання» оголошує конкурс на отримання грантів в межах програми «Школа фондів громад», що впроваджується за фінансування від Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США. Мета конкурсу – сприяння розвитку місцевої філантропії через посилення спроможності фондів громад (ФГ) в Україні.

Детальніше – тут.

12. Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Вибір проектів базується на спроможності організацій вказувати на конкретні досягнення та їхній вплив на певну сферу чи громаду. Заявки на загальний конкурс приймаються постійно.

Детальніше – тут.

13. В рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» оголошено конкурс короткострокових ініціатив громадських організацій. Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Детальніше – тут.

14. Представники громад та організацій громадянського суспільства мають можливість взяти участь у грантовій програмі «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської областей». Програма передбачає, що 12 місцевих ініціатив, спрямованих на проведення заходів з підвищення рівня довіри до поліції та зміцнення партнерських відносин між поліцією та громадськістю, отримають фінансування у розмірі від 20 000 до 30 000 долларів США. Очікується, що наслідком реалізації програми буде підвищення рівня довіри громадян до правоохоронних органів на відповідних територіях.

Детальніше – тут.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах