Головна    Економічні новини порталу    Програма з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна «Fit for Partnership with Germany»

Програма з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна «Fit for Partnership with Germany»

Учасники Програми отримують можливість удосконалити свою конкурентоздатність, стати фахівцями у міжнародному бізнесі; набути управлінської компетенції для співпраці з іноземними компаніями, стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників із 16 країн – партнерів Програми різних сфер діяльності.
Фінансування Програми здійснюється Урядом Федеративної Республіки Німеччина та Федеральним міністерством економіки і енергетики. Термін стажування – 3 тижні.
В 2018-2019 роках українським підприємствам пропонуються стажування за двома напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація з галузевою специфікою.
Для участі у Програмі потрібно заповнити анкету (http://ukraine.managerprogramm.de/wp-content/uploads/2016/06/Application-Form-2016-V4-EN.pdf), підготувати проектне завдання, рекомендаційний лист від керівництва та пройти конкурсний відбір, на який запрошуються управлінці українських підприємств за такими критеріями: вік до 45 років (топ-менеджери до 50 років), з вищою освітою, досвід роботи в сфері підприємництва (не менш 1 року), знання іноземної мови (окрім груп ТОП-менеджерів та сільськогосподарського сектору).
Бізнес-майстерня на тему: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність. Історії успіху» та співбесіди на участь у Програмі «Fit for Partnership with Germany» відбудуться 3-4 квітня 2018 року на базі Запорізької ТПП.
У разі Вашої зацікавленості щодо участі у вищезгаданих заходах просимо до 30 березня 2018 року надати кандидатури до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП за тел.: (061) 2331172 або по e-mail: info1@cci.zp.ua. Контактна особа – Щолкіна Ольга Георгіївна, моб. тел.: +380504560748.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах