Головна    Економічні новини порталу    Про офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу!

Про офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу!

Англомовна версія вебпорталу передбачатиме аналітичну інформацію щодо фокусних для експорту секторів України, перелік та описи усіх виставок, торговельних місій, форумів, конференцій тощо, які заплановані в Україні, а також актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища. 

Додатково для користувачів буде доступна сорсингова платформа у вигляді каталогу українських компаній, які бажають знайти партнерів за кордоном. Своєю чергою, іноземні імпортери матимуть змогу за допомогою функціоналу порталу комунікувати з наявними у каталозі українськими підприємствами, або ж замовляти індивідуальний підбір потенційних постачальників у разі відсутності компаній відповідно до наявних критеріїв. 
 

Трансляція здійснюватиметься на офіційній сторінці Дія.Бізнес, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та Міністерства цифрової трансформації України у соціальних мережах. 

Міжнародна версія Єдиного експортного вебпорталу створена ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» на платформі Дія.Бізнес за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України, Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації при фінансовій підтримці Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft fir Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах