Головна    Економічні новини порталу    Про міжнародні програми для бізнесу

Про міжнародні програми для бізнесу

Шановні підприємці!
З метою стимулювання експорту та розширення послуг для суб'єктів підприємницької діяльності повідомляємо Вам наступну інформацію про нові можливості участі представників бізнесу в міжнародних програмах:
 1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» зі стажуванням у Відні включає у себе навчання у м. Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тест), навчальні матеріали, переклад, сприяння у пошуку партнерів, розробку індивідуальної програми візиту.
 2. Служба старших експертів (SES, Бонн) - суспільно корисне об'єднання німецької економіки, що надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку, в рамках якого підприємства можуть запросити для виконання конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3-х тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.
Контактна особа - Леся Засульська (Центр бізнес-освіти Київської торгово-промислової палати), тел./факс (044) 235-82-96, е-mail: lesya.z@кіеv-chamber.org.ua.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах