Головна    Економічні новини порталу    ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2021».

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2021».

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021», проведення якої заплановано на 28-29 вересня 2021 року у Києві. Захід пройде в самому центрі ділового міста – «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1.
 
«Схід-Експо 2021» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та уряду Данії та у партнерстві з Донецькою, Луганською, Запорізькою, Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою Торгово-Промисловою Палатою та Торгово-Промисловою Палатою України.
 
Участь у «Схід-Експо 2021» для підприємств є безкоштовною.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та онлайн-виставка, а також інформаційну кампанію заходу.
 
Дедлайн реєстрації – 10 вересня 2021 р.
Кількість місць обмежена.
 
Детальна інформація щодо участі та програма заходу будуть надіслані відібраним учасникам на електронні адреси, вказані в реєстраційних формах.

Формати участі
підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу та сайту виставки, бере участь у B2B-перемовинах;
підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у B2B-перемовинах;
підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах;
підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки;пПідприємство бере участь в онлайн-виставці на сайті (окремо, або в комбінації з іншими форматами участі).

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2021» можлива за посиланням.

Щоб надати інформацію для каталогу та сайту виставки треба заповнити анкету онлайн.
Контактні особи для підприємств
Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org
Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області та Запорізької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org
Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org 

Для довідки
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Для запитів ЗМІ:
Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, maksym.kytsiuk@undp.org, +380635761839
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах