Головна    Економічні новини порталу    ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2020»

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2020»

Передісторія
У 2017-2019 роках, «Схід-Експо» проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали понад 8000 людей, а 250 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові контакти з новими партнерами.
Центральною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин.
«Схід-Експо 2020» реалізується у партнерстві з Донецькою, Запорізькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово- промисловою палатою України.

Мета заходу
«Схід-Експо 2020» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень.
Понад 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, IT- розробки, 3D-принтери тощо. 

Ярмарок 
У межах «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян та гостей міста. Передбачена й онлайн- трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу. 

Умови участі
Участь у «Схід-Експо 2020» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу – реклами в потягах Інтерсіті+, соціальних мережах, білбордах та у торгово-розважальних центрах. 

Формати участі 
  1. Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B-перемовинах;
  2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у B2B- перемовинах;
  3. Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах;
  4. Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки. 
 
Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2020» можлива за посиланням до 15 липня 2020 року (кількість місць обмежена).
Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн
 
Карантинні заходи
З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, в тому числі:
  • безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;
  • наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;
  • забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри;
  • дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.
 
У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.
 
Контактні особи 
Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org
Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області, а також в окремих районах Запорізької області, уздовж узбережжя Азовського моря, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, 
+380 50 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org
Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org  
 
Для довідки
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах