Головна    Економічні новини порталу    Огляд вимог до продукції на ринку КНР

Огляд вимог до продукції на ринку КНР

Згідно даних Державна митна служба України  за три останніх роки український експорт до Китаю зріс майже в 2,5 рази. У 2020 році українські компанії поставили до Китаю продукцію на 7 млрд доларів, або 14% від загального експорту нашої країни.

Які ж вимоги висуває Китай до імпортованої з України продукції?
Особливістю регулювання імпорту Китаю є визначальна роль державних органів в процедурах отримання доступу на ринок, тому ключове значення мають міждержавні домовленості між уповноваженими органами України і Китаю, особливо щодо продуктів харчування.
 
Українська продукція експортується до Китаю за умовами так званого режиму найбільшого сприяння або  MFN ("most favoured nation"). Згідно оцінок, середній рівень імпортного тарифу для українських товарів становить близько 10 %, при цьому на сільськогосподарську продукцію він вищий, ніж на промислові товари.
 
Система стандартизації і сертифікації в Китаї також є централізованою, з провідною роллю держави. В країні діють національні технічні стандарти Guobiao (скороч. GB), а також обов’язкова сертікація товарів China Compulsory Certification (скороч. - CCC) на цілий ряд промислової продукції.

Детальніше про вимоги Китаю до імпортованої продукції читайте на Єдиному експортному веб-порталі за посиланням  https://cutt.ly/klW7DZA
 
.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах