Головна    Економічні новини порталу    Нові умови торгівлі між Україною та Великою Британією

Нові умови торгівлі між Україною та Великою Британією

Ознайомитись з новими формами ветеринарних сертифікатів можна на офіційному веб порталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на експорт з України»-«Велика Британія».
Імпорт товарів із Великої Британії з 1 квітня можливий у разі, якщо вантажі супроводжуються:
- погодженими двосторонніми формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному веб порталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на імпорт в Україну»-«Велика Британія»;
- формами міжнародних сертифікатів, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.07.2020 №1329 «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».
«З колегами з Великої Британії триває кропітка робота для забезпечення обох країн необхідними експортними та імпортними можливостями, - розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. - На сьогоднішній день маємо 19 сертифікатів на експорт продукції та 11 сертифікатів на імпорт. Робота триває».
Із вимогами Великої Британії щодо торгівлі товарами можна ознайомитися у розділі «Вимоги країни світу» за посиланням: https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/vimogi-krayin-svitu?fbclid=IwAR01HwK3e3iuTk6c5peF27wyEaQ8O1iCyxTWRMLaaDLPZudBvI62nA6x4Yw

Теги

Поділитися новиною у соцмережах