Головна    Економічні новини порталу    Навчальна програма для представників органів державної влади та місцевого самоврядування

Навчальна програма для представників органів державної влади та місцевого самоврядування

Навчальна програма «Стійкість до впливів: ухвалення рішень на основі роботи з інформацією». розроблено Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) для представників органів державної влади, політичних лідерів, представників місцевого самоврядування, аби допомогти їм орієнтуватись в інформаційному світі, медіаландшафті та великій кількості даних. Програму розроблено в межах проекту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
Співорганізаторами заходу є МКІП, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Мета програми полягає в тому, щоб ті, хто ухвалює рішення, могли впевнено ідентифікувати шкідливі інформаційні впливи та уникати їх, а також ухвалювати поінформовані рішення на користь своєї громади. Попередньо планується проведення дводенних тренінгів на центральному та регіональному рівнях.
Щодо регіонів, то заплановані такі області: Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Луганська, Львівська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська. Старт тренінгових сесій у регіонах планується 28-29 вересня цього року відповідно до графіку, який зазначений у формі для реєстрації, яку просимо заповнити заздалегідь для участі у заходах: - https://forms.office.com/r/ZZ7xkdnNjQ .
Контактна особа: Кирил Гусаров, програмний менеджер IREX, т. 0667330725, kgusarov@irex.org.
Коротка інформація про Програму.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах