Головна    Економічні новини порталу    Конкурси проектних пропозицій Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014 – 2020

Конкурси проектних пропозицій Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014 – 2020

1-й Конкурс для проектних пропозицій типу HARD (з інфраструктурним компонентом на суму щонайменше 1 млн. ЄВРО) та з загальною сумою фінансової підтримки 19 100 000 ЄВРО.
2-й (без інфраструктурного компоненту АБО з інфраструктурним компонентом на суму менше 1 млн. ЄВРО) та з загальною сумою фінансової підтримки 17 000 000 ЄВРО.
Спільна Операційна програма Румунія-Україна 2014-2020  фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства (ЄІС).
Програма призначена для прикордонних областей між Румунією і Україною і сприятиме головній меті Європейського Інструменту Сусідства: прогрес у напрямку процвітання  та добросусідства на користь країн-членів ЄС та країн, що не є членами ЄС завдяки діям транскордонного співробітництва.
Кінцевий строк подання проектних пропозицій on-line – 3 травня 2018 року, о 16:00 за Румунським часом. Проектні пропозиції повинні також подаватися у паперовому вигляді.
Заходи для подання проектних пропозицій, пріоритети,  максимальні суми гранту та правила прийнятності наведені в Аплікаційних Пакетах, які можна знайти на веб-сайті Програми: http://www.ro-ua.ro-ua-md.net/projects/open-calls/ .
Потенційними бенефіціарами конкурсів проектних пропозицій є: регіональні / повітові та місцеві органи влади, державні установи, освітні установи, культурні установи, громадські організації, дослідницькі установи, або інші організації, відповідні до кожного пріоритету, що мають головні офіси на території Програми (Румунія-Сучава, Ботошани, Тульча, Марамуреш та повіти Сату-Маре, Україна-Одеса, Івано-Франківськ, Закарпатська та Чернівецька області).
Програма націлена на обрання проектів , які в результаті створять співпрацю між підприємствами з обох боків кордону на користь співтовариств в пприкордонній області, в таких напрямках, як освіта, дослідження, культурна спадщина, транспорт, здоров’я, надзвичайні ситуації, попередження і боротьба з організованою злочинністю.
Для додаткової інформації щодо конкурсу проектних пропозицій, звертайтесь до Чернівецького Бренч Офісу Спільного Технічного Секретаріату Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020»:
Буковинська агенція ініціатив та розвитку
Вул. Ольги Кобилянської, 20/10, Чернівці, Україна
Ел.пошта: info.rum.chernivtsi@gmail.com
Юліан Андрієш: e-mail: andriiesh.baid@gmail.com ; тел.: +380 502 93 45 99
Олена Варварюк: e-mail: varvariuk.baid@gmail.com ; тел.: +380 668 76 29 16
Володимир Навроцький: e-mail: navrotskyy.baid@gmail.com ; тел.: +380 956 42 20 06 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах