Головна    Економічні новини порталу    ІІ Польсько-Східна Конференція PUIG Lub-Invest

ІІ Польсько-Східна Конференція PUIG Lub-Invest

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України та інших країн регіону: Білорусь, Молдова, Грузія, Азербайджан, Казахстан, Литва, Угорщина і Словаччина. Присутні будуть представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансів, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.
Ця вкрай важлива подія для польсько-східніх господарчих відносин, стане незабутньою можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також можливістю створення ряду партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.
Польсько-Українська Господарча Палата в рамках вищезгаданої конференції запевнює внести науковий досвід і участь багатьох потенційних ділових партнерів. У 2017 році Люблін святкує 700-річчя свого існування, яке також буде додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста о багатокультурній традиції і великому значенні протягом всієї історії.
Програма, розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений для польських учасників під гаслом "Напрямок Схід - шанси, можливості, співпраця" і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки, натомісьть друга частина під назвою "Польща - привабливий партнер для підрядників і інвесторів зі Сходу" буде виділено для учасників з-за кордону. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.
Участь в Конференції є безкоштовна, натомість транспорт і місце проживання покривається учасниками.
Контактна особа: Andrzej Drozd Віце-президент РУГП тел: 796-093-863 andrzej.drozd@pol-ukr.com
Програма конференції додається

Теги

Поділитися новиною у соцмережах