Головна    Економічні новини порталу    Грецька компанія шукає партнерів!

Грецька компанія шукає партнерів!

Грецька компанія у сфері переробки металів шукає нові системи управління енергією для виплавки алюмінію. Спільна робота має бути реалізована через укладання угоди про технічне співробітництво.
Грецьке МСП активно працює в галузі переробки металів та обробки металобрухту. Також здійснює переробку транспортних засобів, отримавши ліцензію на їх розбірку в конкретних приміщеннях. Компанія має необхідні виробничі потужності та експертизу для застосування та тестування нових процесів у реальних умовах, а також для випробування сировини та готової продукції з обладнанням, таким як стаціонарні та пересувні детектори випромінювання, аналізатори сплавів та спектрографи.
Процесна діяльність компанії включає в себе три виробничі процедури: виплавка (плавильна потужність з двома 12-годинними змінами, 5 робочих днів на тиждень – 8,712 тон / рік і може досягати максимальної потужності 9,9 тис. тон / рік з трьома 8-годинними змінами на 6 днів на тиждень), eldan-відцентровий млин та шредер-металорізальна фреза.
Компанія в даний час прагне знайти нові енергоефективні рішення для виплавки алюмінію з метою досягнення більш високого виходу при меншому споживанні енергії Компанія шукає співпрацю з підприємствами, здатними забезпечити таке рішення.
Тип партнерства, що розглядається, – це угода про технічне співробітництво.
Деталі Ви можете дізнатись звернувшись до #EEN_Ukraine_Consortiumза тел. (044) 525 98 41 або написавши листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах