Головна    Економічні новини порталу    Гранти на впровадження плану дій зі сталого енергетичного розвитку.

Гранти на впровадження плану дій зі сталого енергетичного розвитку.

Європейський союз (ЄС) в даний час приймає заявки від організацій, що мають право на участь у програмі «Підтримка міст Східного партнерства в реалізації планів дій зі сталої енергетики (SEAPS) відповідно до Пактом мерів», з метою надання підтримки місцевим органам влади у здійсненні заходів, Їх існуючі SEAP / SECAP і призвести  до загальної фактичної економії енергії, фактичного скорочення викидів CO2 і зниження експлуатаційних витрат.
Мета цього Конкурсу пропозицій полягає у сприянні досягненню і реалізації більш стійкої місцевої енергетичної політики, дозволяючи місцевим органам влади в країнах Східного сусідства реалізовувати інвестиційні проекти, включені в їх SEAP / SECAP відповідно до Пактом мерів, і, таким чином, розрив між ПДУЕ / СЕКАП і їх практичне здійснення.
Розмір грантів: будь-грант, запитаний з даного конкурсу заявок, повинен 500 EUR 000 і 1500 000 євро.
Критерії
Для того, щоб мати право на отримання гранту, провідний заявник повинен:

  • бути юридичною особою
  • бути некомерційним
  • бути конкретними типами організацій, зокрема: місцеві органи влади, які підписали до Пакту мерів і має в загальноприйнятому SEAP / SECAP або асоціацію або мережі місцевих органів влади з членами Підписавши до Пакту мерів і, що обслуговуються спільного SEAP / SECAP, або місцеві неурядові організації
  • бути створений в одній з країн Східного сусідства.
  • нести пряму відповідальність за підготовку і управління проектом з співзаявника (ами) і афілійованою особою (х), не виступати в якості посередника.
  • Потенційні заявники не можуть брати участь в виклики для пропозицій або отримати гранти, якщо вони знаходяться в будь-якій з критичній ситуації.
  • Ведучий заявник повинен заявити, що ведучий сам заявник, то Співзаявник (и) та афілійовані організації (ІІ),в будь-якій з критичній ситуації.
  • Ведучий заявник може діяти окремо або спільно з заявником. Однак, якщо ведучий заявник не місцевий орган влади, підписавши до CoM і має загальноприйняту SEAP / SECAP, провідний заявник повинен діяти по крайней мере, один співзаявника підписавши до CoM і має загальноприйняту SEAP / SECAP.
Як подати заявку
Процедура подачі заявки складається з двох етапів:
  • концептуальні замітки
  • повні додатки
В першу чергу для оцінки повинні бути представлені тільки концептуальні замітки. Після цього кандидатам на участь в програмі, які були попередньо відібрані, буде запропоновано подати повне заяву.
Країни, що мають право: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова та Україна.
Source
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах