Головна    Економічні новини порталу    Грант на створення сучасних потужностей для переробки фруктів

Грант на створення сучасних потужностей для переробки фруктів

Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує малі і середні агропідприємства подавати заявки на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів. Мета гранту: pозширення ринків та обсягів збуту фруктів та продуктів їх переробки зі збільшеною доданою вартістю. Насамперед, Проект підтримає пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики переробки свіжих фруктів для реплікації та розширення в майбутньому.

Очікувані результати
Грант повинен безпосередньо сприяти і забезпечити досягнення принаймні трьох з п’яти зазначених нижче результатів:
  1. створення доданої вартості як результат впровадження сучасних або покращення існуючих технологій;
  2. збільшення частки продукції, що експортується щонайменше на 30%;
  3. впровадження міжнародних стандартів НАССР; (Проект надасть допомогу у впровадженні міжнародних стандартів через залучення консультантів, що підготують компанію до сертифікації, компанія в свою чергу бере на себе зобов’язання самостійно пройти та оплатити сертифікацію протягом року);
  4. залучення додаткових інвестицій (власні кошти; зовнішні інвестиції; кошти програм державної підтримки та місцевих бюджетів; донорського співфінансування, крім коштів USAID), лізингу або кредитів для придбання нового обладнання для покращення переробки  фруктів у розмірі не менше 50% загального бюджету проекту;
  5. залучення не менше 20 малих і середніх підприємств (МСП) та не менше 100 домогосподарств – учасників маркетингового ланцюга.
Грантові заявки, які показують більш суттєвий вплив на розвиток ланцюжків доданої вартості, отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання гранту. Тому важливо включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.

Процес подання заявок
Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на адресу grants@ukraineards.com із зазначенням «RFA-09» у темі листа. Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 годин за місцевим часом 07 січня 2019 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

Усі питання щодо цього конкурсу грантів просимо надсилати на ім’я менеджера грантів Ігоря Лазаренка, на електронну адресу: grants@ukraineards.com. На прохання заявників проект «Агросільрозвиток» допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.

Докладніша інформація про цю програму грантів ЗАВАНТАЖИТИ

Теги

Поділитися новиною у соцмережах