Головна    Економічні новини порталу    ФОРУМ «AGROPRO»: ОРІЄНТИР НА ЕКСПОРТ

ФОРУМ «AGROPRO»: ОРІЄНТИР НА ЕКСПОРТ

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.
Форум покликаний допомогти малим і середнім сільгосптоваровиробникам і компаніям переробки продукції підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС, Азії, Канади тощо.
Минулі форуми були присвячені розвитку виробництва плодово-ягідних, овочевих культур і вирощування нових нішевих культур, впровадженню глибокої переробки продукції тваринництва та рослинництва, кооперації виробників, на черзі - розширення географії збуту сільськогосподарської продукції шляхом виходу на закордонні ринки.
Традиційно заплановані виступи авторитетних українських та закордонних експертів. Власним досвідом ділитимуться підприємці, які вже мають свою успішну експортну історію. У другий день форуму запланований візит до одного з провідних агропідприємств-експортерів Запорізької області.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua
Прес-центр: (061) 233-70-72, e-mail: pressa@cci.zp.ua

Теги

Поділитися новиною у соцмережах