Головна    Економічні новини порталу    Мінекономрозвитку анонсує проведення Українського індустріального тижня

Мінекономрозвитку анонсує проведення Українського індустріального тижня

За підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також громадських професійних об’єднань з 4 по 8 червня 2018 року проводитиметься Український індустріальний тиждень.

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних форумів, що будуть реалізовані за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day).

Захід дозволить українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади, в свою чергу, отримають якісний зворотній зв'язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

Конкретні пропозиції, що отримають підтримку учасників форумів, будуть враховані у проекті Стратегії розвитку промисловості, що розробляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, та у відповідному Плані заходів щодо реалізації Стратегії.

Ініціювати проведення заходу може будь-яке місцеве бізнес об’єднання із розгалуженою членською базою, орган державної влади та/або орган місцевого самоврядування, які координуватимуть проведення форуму у регіоні.

Методична та консультативна підтримка надаватиметься Організаційним комітетом Українського індустріального тижня.

Запрошуємо представників регіонів взяти участь в Українському індустріальному тижні.
З критеріями для участі у заході, а також детальнішою інформацією можна ознайомитись за посиланням: http://goo.gl/47TdBx.

У разі необхідності за додатковою інформацією звертатися за адресою: chernykh@me.gov.ua.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах