Головна    Економічні новини порталу    Друга міжнародна кувейтська торгівельна виставка

Друга міжнародна кувейтська торгівельна виставка

Передбачається, що у виставці будуть представлені провідні компанії не лише арабських країн Затоки, а і багатьох європейських та азіатських держав, що дасть змогу позиціонувати її як платформу для встановлення міжнародних торгівельних контактів.
Для участі у Другій міжнародній кувейтській торгівельній виставці необхідно попередньо зареєструватися на сайті (http://www.itf-kw.com/) шляхом заповнення аплікаційної форми, яку слід завантажити з розділу “Participants/Downloads”. У залежності від розміщення та обладнання обраної виставкової площі визначається загальна вартість оренди, яку необхідно сплатити на рахунок Міжнародного виставкового комплексу Кувейту та надіслати підтверджуючий документ разом із заповненою аплікаційною формою.
Відповідальна особа за організацію Другої міжнародної кувейтської торгівельної виставки: Манва Аль-Якуб (Manwa J.Al-Yaqoub), роб.тел. (+965) 25387100 (ext.188), факс: (+965) 2539 8123 (2539 3872), моб.тел. (+965) 9769 9023 (WhatsApp), e-mail: M.alyaqoub@kif.net.
Окрім того, в рамках зазначеного заходу заплановане проведення міжнародного економічного форуму “КIF-2018”, у ході якого учасників буде ознайомлено з програмою економічного розвитку Кувейту до 2035 року, а також з проектами, які планується реалізувати протягом зазначеного періоду та інвестиційними можливостями і перспективами в Державі Кувейт. 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах